III.A třída muži 2010/2011

Vysvětlivky k tipovací soutěži

Účast
Účast v tipovací soutěži je bezplatná. Každý registrovaný uživatel těchto stránek se může zúčastnit tipovačky.
Vkládání tipů
Tipy je možné vkládat pouze prostřednictvím těchto stránek. Použití emailu, telefonu...apod. není možné!
Ukončení tipování
Tipy je možné vkládat nebo měnit až do začátku zápasu. Např: Kolo se hraje v sobotu a v neděli. Po začátku sobotních zápasů je možné tipovat ještě zápasy nedělní.
Vyhodnocení tipů a ceny
Pokud má více tipujících stejný nejvyšší počet bodů ve stejné soutěži, stává se vítězem ten, který má méně natipovaných zápasů v kole, dále pak výše umístěný tipující v celkové tabulce příslušné soutěže. Pokud i toto kritérium je stejné, rozhodne losem o vítězi organizátor soutěže. Ceny do soutěže nejsou soudně vymahatelné, tato soutěž je pouze soukromou propagací stránek sk-kostelec.cz. V závislosti na skutečných výsledcích jsou tipy vyhodnocovány podle následujícího příkladu.
Vmůj tipBody

Zobrazení tipů
Tipy ostatních soutěžících je možné vidět až po začátku tipovaného zápasu.