Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK Kostelec-Strážnice 0:3 /0:0/

SK Kostelec-Strážnice 0:3 /0:0/

Sestava:Cahlík Jan-Borkovec Pavel-Macek Svaťa-Černý Jiří-Talaš Olin

Mukenšnábl Zdeněk-Hrbáček Petr-Lochman Ondra-Lochman Vašek

David Gábin-Kvaltýn Jan

Střídání: Hochman Radek za Petra Hrbáčka

Horák David za Vaška Lochmana

Kotásek Mirek za Zenka Mukenšnábla

Horák Dušan za Jendu Kvaltýna

Dále byl připraven Křižka Zdeněk

Zraněni: Bužek Radek, Lochman Jan, Hudec Josef,

 

V dnešním utkání se poprvé představil Jenda Kvaltýn, který se vrátil z kyjovského dorostu. Jendovi přejeme, aby se mu u nás dařilo a byl v našem mužstvu spokojen.

Dnešní zápas nám vůbec nevyšel a výsledek je pro nás hodně krutý. Bohužel fotbal se hraje na branky a ty střílel jen náš soupeř. První poločas byl vyrovnaný, hra moc pohledná nebyla, ale šance měla obě mužstva. Do první šance se dostala Strážnice, jeden z hostujících hráčů šel z pravé strany sám na našeho brankáře, Jenda nás podržel. Potom jsme se i my dostali do slibných příležitostí, Vašek Lochman z hranice malého vápna přestřelil, Gábin dvakrát místo finální přihrávky volil ne příliš přesnou střelu. I hosté se dostali do dobré příležitosti, ale trefili pouze brankovou konstrukci. Do konce první půle byly ještě nějaké náznaky šancí, ale první poločas skončil bez branek.

Druhý poločas jsme zahájili katastrofálně, když jsme po pěti minutách prohrávali o dvě branky. Obě jsme dostali po standartních situacích, kdy jsme neuhlídali vytáhlého útočníka soupeře.Výsledek jsme chtěli otočit, došlo ke střídání tří hráčú, ale soupeř nás k moc příležitostem nepustil. Hru jsme dali na tři útočníky, ale ani to k ničemu nevedlo. Příležitosti jsme měli, ale ani Vašek Lochman ani Gábin je nevyužili. Strážnice přidala ještě třetí branku, která definitivně rozhodla o naší porážce.

Prohra je možná docela krutá, herní rozdíl určitě takový nebyl, ale mám pocit, že po dvou rychlých obdržených brankách někteří naši hráči nedali do zápasu všechno a zápas vypustili. Soupeř si tři body zasloužil, byl lepší v osobních soubojích a na rozdíl od nás některé své příležitosti proměnil.

Svatopluk Macek - trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 57 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 12 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)