Home Muži SK Kostelec - Starý Poddvorov 3:0 /1:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Talaš Olin-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Černý Jiří

Střídání: Jenda Kvaltin za Mirka Kotáska

Chyběli: Hudec Pepa, Cahlík Honza, Mukenšnábl Zdeněk - zraněni

Hrbáček Petr, Lochman Ondra - pracovní povinnosti

Macek Svaťa, Hochman Radek - karetní trest

Branky: David Gábin 2x, vlastní

V dnešním zápase jsme zahráli velmi dobře a vítězství si zasloužili. Od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali a nepustili ho po celý zápas do vážnější brankové příležitosti.

První šanci jsme měli v 10 minutě, hlavička Vaška Lochmana, po rohovém kopu však nebyla dostatečně přesná. V následné akci Pavel Borkovec krásnou kolmou přihrávkou našel Gábina a ten střelou podél brankáře dostal naše mužstvo do vedení. V prvním poločase jsme měli další šance, ale branku se nám již nepodařilo vstřelit.                                                               -únik Vaška Lochmana po levé straně, přihrávka na Gábina, ten v dobré příležitosti trefil jen  hostujícího hráče                                                                                                     -střela Dušana Horáka těsně minula branku                                                                     Celý první poločas jme měli více ze hry a soupeře přehrávali. Jediný náznak šance soupeře zmařil včasným vyběhnutím Vlasta.

Druhý poločas byl podobný prvnímu, soupeře jsme přehrávali a přišly i další branky. Na 2:0 zvýšil Gábin, kdy se nejlépe orientoval v pokutovém území, na rozdíl tří branek jsme zvýšili po standartní situaci z pravé strany-centry Oldy Talaše si srazil hostující hráč do vlastní branky.       Hosté za tohoto stavu měli jednu vážnější šanci, trefili však pouze tyč naší branky. V závěru zápasu pěknou přihrávkou poslal do úniku Honza Lochman Gábina, ale hostující brankář ho vychytal. I přes neproměněnou šanci jsme spokojeni nejenom s výsledkem, ale především s předvedenou hrou.