Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži SK Kostelec-Bzenec B 2:1 / 0:1/

SK Kostelec-Bzenec B 2:1 / 0:1/

Sestava: Vlasta Výstup-Zdeněk Mukenšnábl-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Černý Jiří

Hochman Radek-Horák Dušan-Ondra Lochman-Horák Dušan

David Gábin-Lochman Vašek

Střídání: Kotásek Mirek za Davida Horáka

Kvaltin Jenda za Ondru Lochmana

Lochman Honza za Dušana Horáka

Křižka Zdeněk za Vaška Lochmana

Chyběli: Hudec Pepa, Cahlík Jan - zraněni,

Hrbáček Petr-nemoc

Macek Svaťa, Talaš Olin-karetní trest,

branky: Václav Lochman, Ondra Lochman,

 

První poločas nebyl z naší strany dobrý. Snad jen první čtvrthodina  snese přísnější měřítko. První náznak naší šance byl hned na začátku zápasu, Vašek Lochman zatáhl míč po levé straně, ale špatně přihrál , o chvíli později  David Horák nedal dobrou přihrávku na volného Gábina Davida. Po rohovém kopu se ocitl v šanci Radek Hochman, ale míč podběhl. Po prvních patnácti minutách jsme nepochopitelně přestali hrát, snad v domnění, že se soupeř porazí sám, Chyběl nám pohyb, důraz a bojovnost. Především ve středu zálohy jsme nechávali soupeři hodně volného prostoru. Hosté hráli jednoduchý fotbal, dlouhými míči hledali své útočníky. V závěru zápasu jsme chybovali ve středu hřiště, ztratili míč a z následného protiútoku inkasovali.

Druhý poločas již byl z naší strany o poznání lepší, zvýšili jsme pohyb a začali soupeře přehrávat. Hodně se zlepšil střed zálohy a především Ondra Lochman. První svou velkou příležitost Vašek Lochman ještě neproměnil, dostal přihrávku od Gábina, ale branku minul. Z následné akce již byl úspěšný, střelou podél brankáře srovnal stav zápasu. Stále jsme útočili, svou šanci neproměnil Gábin, ani David Horák. Druhé branky jsme se přece jenom dočkali, Gábin z pravé strany poslal centr do vápna a Ondra Lochman krásnou hlavičkou nás poslal do vedení. Posledních deset minut jsme se však museli obávat o vítězství, hosté měli několik dobrých příležitostí ze standartních situací, ale branku nevstřelili.

Zápas jsme dotáhli do vítězného konce, díky zlepšení ve  druhém poločase. Trochu mě mrzí závěr zápasu, kdy jsme dovolili soupeři několik zajímavých situací. Za tohoto stavu jsme měli více podržet míč a neumožnit soupeři hrát před naší brankou.

Svatopluk Macek-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 62 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Josef Dolan
Josef Dolan
... bude mit 65 let
za 3 dnů
01. březen 2018
(* 01.03.1953)