Výsledky okresního přeboru


Home Online umělka Nápověda

Nápověda

Rezervace Online 

 1. Všichni zajemci o rezervaci se musí nejprve registrovat v menu OnLine - Nová registrace (NE - menu Login Form - to je pro tipovačku a správu systému). Registraci musí bohužel provést nově i ti, kteří už jsou registrování v tipovačce, jedná se o jinou databazí (pozor musí být uveden jiný email).

 2. Registrovaní uživatele se musí nejprve přihlásit v menu OnLine - Přihlasit. Jakmile se v menu OnLine status zákazník nepřihlášen změní na status  Zákazník: vaše uživatelské jméno lze začít rezervovat.

 3. Jakmile jste přihlášeni lze provést rezervaci v menu OnLine umělka - Rezervace. Zobrazí se propagační obrázek multifunkčního hřiště a po aktivaci odkazu Rezervace můžete provést rezervaci.

 4. Rezervace se provádí kliknutím na 1 nebo 2 světle modré okénka, které následně změní barvu na modrou. Na základě této volby se vyplní okénka rezervovat od a do s datumem a časem začátku a konce rezervace. Rezervaci i nadále můžete měnit, posouvat se na příští týden nebo měnit zobrazení kalendáře (denní / měsíční). Rezervaci zvoleného termínu potvrdíte zeleným tlačítkem Rezervovat.

 5. Po rezevaci se objeví kontaktní formulář s údaji o zákazníkovi, rezervaci, kontakty a poznámkou. Do poznámky uvádějte jaký sport budete provozovat (tenis, fotbal, nohejbal, basketbal, florbal, volejbal). Po stisku tlačítka Rezervovat se provede rezervace a odchází mail o rezervaci zákazníkovi a správci.

 6. Následně můžete provádět další rezervaci (max. 3 rezervace  týdně) nebo můžete v menu OnLine
  - Profil ...........upravit svůj profil (uživatelské heslo, kontakty, atd)
  - Rezervace.. nebo zobrazit seznam rezervaci
  - Odhlasit ......odhlásit zákazníka se systému

 7. V případě potřeby zrušení aktivní rezervace v menu Online-Rezervace zobrazíte seznam všech rezervací a u aktivní rezervace, kterou chcete zrušit zatrhnete zaškrtávací políčko a tlačítkem Zrušit rezervaci tuto rezervaci zrušíte.

 8. Rezervaci ukončíte odhlášením v menu OnLine - Odhlásit.

 

OnLine umělka

Zákazník nepřihlášen